Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag f√∂r Anita Rundl√∂f (SD)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen -
ers
2018-10-18 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige -
led
2018-10-15 - 2022-10-14
Historik