Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag för Ola Sundgren (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Vänerhamn AB -
ordf
2019-03-27 - 2023-04-30
Kommunfullmäktige -
ers
2018-11-30 - 2022-10-14
Historik