Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag f√∂r Wiktoria Granath (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2016-01-01 - 2019-12-31
Historik