Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag f√∂r H√•kan Holm Alteblad (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ordf
2019-01-01 - 2022-12-31
Stadsbyggnadsnämnden -
1:e v ordf
2019-01-01 - 2022-12-31
Pensionärsrådet -
ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2019-01-01 - 2022-12-31
Rådet för personer med funktionsnedsättning -
ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2018-10-15 - 2022-10-14
Historik