Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag f√∂r Lennart Jansson (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Valberedningen -
ers
2018-10-18 - 2022-10-14
Karlstads Bostads AB -
supp
2019-03-27 - 2023-04-01
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2018-10-15 - 2022-10-14
Historik