Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag för Lars Andersson (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Vänerhamn AB -
v ordf
2019-05-09 - 2023-04-30
Karlstads Stadshus AB -
ers
2019-04-16 - 2023-04-20
Historik