Historik för Persson, Magnus (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1975-12-18 - 1976-12-31
Budgetberedningen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)