Historik för Kylin-Olsson, Birgit (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
√Ėverf√∂rmyndarn√§mnden -
suppl
1980-05-22 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Trafiknämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Hälsovårdsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Försäkringsnämnden -
v ordf
1971-01-01 - 1972-02-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)