Historik för Norderheim, Ulla (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kulturnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kulturnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kulturnämnden -
led
1974-11-22 - 1976-12-31
Kulturnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1974-11-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)