Historik för Runqvist, Bo (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
led
1983-01-01 - 1983-12-15
Kulturnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kulturnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)