Historik för Hellsten, David (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Hamnstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Turistnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Turistnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)