Historik för Ådjers, Kurt (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-08-19 - 1988-10-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Ungdomsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Ungdomsnämnden -
suppl
1971-11-18 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)