Historik för Fredholm, Suzanne (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-09-19
Kulturnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-09-19
Personalnämnden -
suppl
1984-09-21 - 1985-09-19
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1983-01-01 - 1985-09-19
Konsumentnämnd -
suppl
1980-09-19 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)