Historik för Ingwall, Ann-Christin (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1984-09-20
Kulturnämnden -
led
1983-01-01 - 1984-09-20
Kulturnämnden -
led
1980-12-19 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1981-06-18 - 1982-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-11-01 - 1981-06-17
Kulturnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1980-12-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)