Historik för Tabatabaei, Vida (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Gymnasienämnden -
ers
1996-06-20 - 1998-12-31
Invandrarnämnden -
ers
1995-12-15 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)