Historik för Svensson, Maj (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kulturnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Personalnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kulturnämnden -
led
1985-10-18 - 1985-12-31
Kulturnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-10-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)