Historik för Lander, Kajsa (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2019-01-01 - 2019-05-09
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2019-01-01 - 2019-05-09
Kommunfullmäktige -
ers
2018-04-08 - 2018-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)