Historik för Orgum, Jonas (C)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
ers
2018-10-18 - 2019-10-17
LandsbygdsrÄdet -
ordf
2019-01-01 - 2019-10-15
TillvÀxtutskottet -
led
2018-11-06 - 2019-10-15
Karlstads El- och StadsnÀt AB -
supp
2016-01-01 - 2019-03-26
TĂ„san Kraft AB -
supp
2016-01-01 - 2019-03-26
Samverkan barn och ungdom -
ers
2016-05-17 - 2018-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2016-04-14 - 2018-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)