Historik för Hasselström, Sebastian (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
supp
2015-03-24 - 2019-03-26
Valnämnden -
led
2018-11-01 - 2018-12-31
Valnämnden -
v ordf
2018-08-16 - 2018-10-31
Valnämnden -
led
2015-10-15 - 2018-08-15
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2015-01-01 - 2017-12-21
Valnämnden -
ers
2015-01-01 - 2015-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)