Historik för Torin, Alexander (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Stadshus AB -
supp
2019-01-31 - 2019-04-16
Barn- och ungdomsnÀmnden -
led
2016-09-08 - 2018-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
led
2016-09-21 - 2018-12-31
MĂ„ngfaldsforum -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2016-09-08 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
led
2014-10-16 - 2018-10-14
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
led
2015-01-01 - 2016-11-10
KommunfullmÀktige -
ers
2014-10-15 - 2016-09-07
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
ers
2014-02-20 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)