Historik för Bubholz, Monika (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunledningsutskottet -
ers
2018-10-15 - 2019-06-04
Karlstads Energi AB -
ordf
2018-03-27 - 2019-03-26
Oslo-Stockholm 2:55 AB -
led
2016-11-10 - 2019-03-26
Tåsan Kraft AB -
ordf
2015-03-24 - 2019-03-26
Drifts- och servicenämnden -
ordf
2016-11-01 - 2018-12-31
E18-gruppen -
led
2016-11-01 - 2018-12-31
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers.Karlstad
2015-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
led Karlstad
2016-11-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2016-11-01 - 2018-12-31
Region Värmland kommunalförbund -
led
2017-10-26 - 2018-12-31
Styrgrupp förTåg i tid -
led
2016-11-01 - 2018-12-31
Universitetsrådet -
ers
2016-11-01 - 2018-12-31
Kommunalråd -
kråd
2016-11-01 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
led
2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
2:e v ordf
2016-11-01 - 2018-10-14
Tillväxtutskottet -
ordf
2016-11-01 - 2018-10-14
Grensekomiteen V√§rmland-√Ėstfold -
led
2016-11-01 - 2018-05-22
Karlstads Energi AB -
supp
2015-03-24 - 2018-03-26
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2012-02-16 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2012-05-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)