Historik för Albertsson, Anita (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
PensionÀrsrÄdet -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)