Historik för Göransdotter, Susanna (V)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
MiljönÀmnden -
1:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
MiljönÀmndens AU -
1:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
ers
2014-04-01 - 2018-10-14
Valberedningen -
ers
2016-11-10 - 2018-10-14
Karlstads Energi AB -
v ordf
2011-11-17 - 2015-03-23
TĂ„san Kraft AB -
ers
2012-04-27 - 2015-03-23
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Karlstads StudentbostÀder -
ers
2011-01-01 - 2011-06-30

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)