Historik för Lidén, Per-Inge (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Stadshus AB -
2:e v ordf
2015-04-21 - 2019-04-16
Kommunledningsutskottet -
ers
2018-11-06 - 2019-04-15
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämndens AU -
ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
Samordningsförbundet Samspelet -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2013-01-01 - 2018-12-31
Kommunalråd -
kråd
2010-11-01 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2018-10-14
Kommunledningsutskottet -
ers
2014-11-05 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
ers
2010-07-01 - 2018-10-14
Omvärldsnämnden -
led
2014-10-16 - 2018-10-14
Grensekomiteen V√§rmland-√Ėstfold -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden -
ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Region Värmland kommunalförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Karlstads scoutkårs scouthem -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Tillväxtutskottet -
ordf
2010-11-01 - 2014-10-14
Teknik- och fastighetsnämnden -
ordf
2010-09-01 - 2010-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ordf
2010-09-01 - 2010-12-31
Kommunledningsutskottet -
led
2010-07-01 - 2010-10-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2007-10-11 - 2010-08-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2007-01-10 - 2007-11-19
Kultur- och fritidsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2007-10-11

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)