Historik för Elkeus, Christina (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
RÄdet för personer med funktionsnedsÀttning -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
led
2016-03-17 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
ers
2014-10-16 - 2016-03-16
Barn- och ungdomsnÀmnden -
led
2008-10-16 - 2012-02-16
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
ers
2009-01-01 - 2012-02-16
KommunfullmÀktige -
ers
2010-11-01 - 2012-02-16
KommunfullmÀktige -
led
2006-11-01 - 2010-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)