Historik för Dahlén Gauffin, Anna (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Alfred Löfgrens stiftelse -
led
2003-03-21 - 2018-12-31
Barn- och ungdomsnÀmnden -
1:e v ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
1:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
MĂ„ngfaldsforum -
led
2017-01-17 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2006-11-01 - 2018-10-14
Kommunledningsutskottet -
ers
2014-11-05 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
led
2014-04-01 - 2018-10-14
Mariebergsskogen AB -
supp
2013-08-22 - 2015-03-23
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
v ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2010-11-01 - 2014-03-31
Mariebergsskogen AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Barn- och ungdomsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
ers
2007-01-16 - 2010-12-31
KulturnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
led
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)