Historik för Wikström, Niklas (L)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Stadshus AB -
led
2011-04-19 - 2019-04-16
Barn- och ungdomsnÀmnden -
ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
MĂ„ngfaldsforum -
ordf
2014-05-20 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
RÄdet för personer med funktionsnedsÀttning -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
KommunalrÄd -
krÄd
2010-11-01 - 2018-10-14
KommunfullmÀktige -
led
2010-11-01 - 2018-10-14
Kommunledningsutskottet -
led
2014-11-05 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
led
2010-07-01 - 2018-10-14
TillvÀxtutskottet -
ers
2014-11-05 - 2018-10-14
KrisledningsnÀmnd -
ers.Karlstad
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunledningsutskottet -
led
2010-11-01 - 2014-10-14
TillvÀxtutskottet -
ers
2010-11-01 - 2014-10-14
Barn- och ungdomsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
ers
2009-01-01 - 2010-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2008-04-01 - 2010-10-31
Kommunledningsutskottet -
ers
2010-07-01 - 2010-10-31
TillvÀxtutskottet -
led
2010-07-01 - 2010-10-31
FritidsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2006-12-31
FritidsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
FullmÀktigeberedning f demokrati -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
ValnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)