Historik för Sundin, Göran (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Gode män enligt fastighetsbildningslagen -
gm
1996-01-01 - 1998-12-31
Gode män enligt fastighetsbildningslagen -
gm
1993-01-01 - 1995-12-31
1:a revisorsgruppen -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Revisorsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
3:e revisorsgruppen -
ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
Revisorsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Tekniska nämnden -
led
1986-01-01 - 1986-02-20
3:e revisorsgruppen -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
3:e revisorsgruppen -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Revisorsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1978-12-13 - 1979-12-31
Trafiknämnden -
suppl
1977-06-17 - 1979-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)