Historik för Eriksson, Karl-Erik (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Trafiksäkerhetskommittén -
led
1974-01-01 - 1975-11-20
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Trafiksäkerhetskommittén -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)