Historik för Nilsson, Sven Östen (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala Centralnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1972-12-22 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)