Historik för Hellberg, Sven (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Organisationsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)