Historik för Gustafsson, Lars E (s)
Nämnd/styrelsePeriod
3:e revisorsgruppen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Revisorsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1974-09-20 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1971-01-01 - 1972-10-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)