Historik för Nilsson, Henry (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Personalnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Personalnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
3:e revisorsgruppen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Personalnämnden -
led
1971-11-19 - 1973-12-31
Personalnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1971-11-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)