Historik för Karlsson, Stig (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
FörsÀkringsnÀmnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)