Historik för Wadman, Sven E (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Gatu- och Parknämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)