Historik för Grönqvist, Torbjörn (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)