Historik för Jansson, John (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Försäkringsnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Försäkringsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Försäkringsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Skolstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Försäkringsnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Skolstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)