Historik - Tillväxtutskottet 2016-09-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kullgren, Peter led KD2014-11-05 - 2017-04-30
 
Aktiva förtroendevalda
Tallgren, Anders v ordf S2014-11-05 - 2018-10-14
Nisser Larsson, Margareta led M2014-11-05 - 2018-10-14
Edman, Pernilla led S2014-11-05 - 2018-10-14
Lander, Henrik ers C2016-09-20 - 2016-10-31
Pettersson, Andreas ers C2014-11-05 - 2018-06-30
Wikström, Niklas ers L2014-11-05 - 2018-10-14
Nisser, Per-Samuel ers M2014-11-05 - 2018-10-14
Larsson, Linda ers S2014-11-05 - 2018-10-14
Svensson, Kenneth ers S2014-11-05 - 2018-10-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)