Historik - Kommunstyrelsen 2016-12-08
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kullgren, Peter led KD2014-10-16 - 2017-04-30
Elkeus, Christina led S2016-03-17 - 2018-10-14
Berghel, Daniel ers M2014-10-16 - 2018-10-14
Bergman, Jessica ers S2016-03-17 - 2017-04-27
Göransdotter, Susanna ers V2014-04-01 - 2018-10-14
Scherp, Hans-Ă…ke ers V2014-10-16 - 2018-03-22
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel ordf M2010-11-01 - 2018-10-14
Pettersson, Andreas led C2014-06-01 - 2018-06-30
Wikström, Niklas led L2010-07-01 - 2018-10-14
Lund Kopparklint, Marléne led M2013-01-01 - 2018-10-14
Torin, Alexander led M2014-10-16 - 2018-10-14
Dahlén Gauffin, Anna led S2014-04-01 - 2018-10-14
Norlin, Christian led S2010-11-01 - 2018-10-14
Tallgren, Anders led S2014-10-16 - 2018-10-14
Assadbegli, Parvane led V2014-10-16 - 2018-10-14
Orgum, Jonas ers C2016-04-14 - 2018-10-14
Fröding, Mattias J ers KD2012-02-01 - 2017-08-24
Hedberg, Malin ers L2006-11-02 - 2018-10-14
Nisser Larsson, Margareta ers M2010-11-01 - 2018-10-14
Torvaldsdotter Dehring, Helene ers M2010-11-01 - 2018-10-14
Lidén, Per-Inge ers MP2010-07-01 - 2018-10-14
Andersson, Lars ers S2016-12-08 - 2018-10-14
Edman, Pernilla ers S2006-11-02 - 2018-10-14
Svensson, Kenneth ers S2014-10-16 - 2018-10-14
Bubholz, Monika 2:e v ordf MP2016-11-01 - 2018-10-14
Larsson, Linda 1:e v ordf S2014-04-01 - 2018-10-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)