Historik - Karlstads Parkerings AB 2015-03-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Siivonen, Liselotte supp S2015-03-24 - 2016-02-18
Kullgren, Peter ordf KD2015-01-01 - 2018-12-06
Nilsson, Alf lekmrevsupp S2015-03-24 - 2019-03-26
 
Aktiva förtroendevalda
Elofsson, Lars-Gösta Blåvitt v ordf S2011-04-13 - 2019-03-26
Lindblom, Henrik supp L2015-03-24 - 2018-12-05
Jönsson, Kerstin lekmrev M2015-03-24 - 2019-03-26
Lander, Henrik led C2015-03-24 - 2019-03-26

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)