Historik - Mariebergsskogen AB 2015-03-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Rehn, Thomas v ordf S2015-03-24 - 2019-03-26
Andreasson, Björn supp M2015-03-24 - 2015-10-15
Bergenbrink, Tina supp MP2011-04-12 - 2018-06-18
Löndahl, Marianne supp S2015-03-24 - 2019-03-26
Gerard, Ulf lekmrev KD2011-04-12 - 2017-10-01
Leion, Sara led KD2015-03-24 - 2018-03-22
Kielba, Susanne led S2011-04-12 - 2019-03-26
 
Aktiva förtroendevalda
Ekblom, Anders supp C2015-03-24 - 2019-03-26
Nordlund, Anette supp M2011-04-12 - 2019-03-26
Airiman, Yrjö supp S2015-03-24 - 2019-03-26
Rudberg, Anna-Lena supp S2015-03-24 - 2019-03-26
Nisser Larsson, Margareta ordf M2011-04-12 - 2019-03-26
Samuelsson, Birgitta lekmrevsupp S2015-03-24 - 2019-03-26
Gyllsten, Ann-Katrin led L2015-03-24 - 2019-03-26
Jansson, Lennart led S2015-03-24 - 2019-03-26

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)