Historik - Karlstads Energi AB 2015-03-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lander, Nilsson, Lars Johan supp C2015-03-24 - 2018-03-22
Friberg, Carsten supp M2015-03-24 - 2016-09-08
Hammarbo, Laine supp S2011-04-12 - 2016-09-07
Jernstedt, Rolf supp S2011-04-12 - 2019-03-26
Pettersson Frykberg, Åke ordf MP2011-04-12 - 2018-03-26
Ljunggren, Claes led KD2015-03-24 - 2019-03-26
Berglund, Malin 2:e v ordf M2015-03-24 - 2019-03-26
 
Aktiva förtroendevalda
Alsterlind, Bengt supp C2015-03-24 - 2019-03-26
Ernestson, Ida supp M2015-03-24 - 2019-03-26
Bubholz, Monika supp MP2015-03-24 - 2018-03-26
Byström, Siv Lilian supp S2015-03-24 - 2019-03-26
Nilsson, John supp S2015-03-24 - 2019-03-26
Stiglert, Göran lekmrev S2015-03-24 - 2019-03-26
Lundström, Mikael led L2015-03-24 - 2019-03-26
Frödin, Göran led M2015-03-24 - 2019-03-26
Elofsson, Lars-Gösta BlÄvitt led S2015-03-24 - 2019-03-26
Fryk, Lina led S2015-03-24 - 2016-06-20
Nilsson, Lena led S2015-03-24 - 2019-03-26
Holm Alteblad, HĂ„kan 1:e v ordf S2015-03-24 - 2019-03-26

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)