Historik - Karlstads Stadshus AB 2011-04-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sandborgh, Anna vd 2011-04-19 - 2015-04-20
Sätterberg, Lars vd 2011-04-19 - 2015-04-20
Melesjö Windahl, Lena v ordf S2011-04-19 - 2014-03-31
Berg, Marcus tjm 2011-04-19 - 2015-04-20
Björkengren, Per tjm 2011-04-19 - 2015-04-20
Kullgren, Peter supp KD2011-04-19 - 2017-04-30
Tågmark, Dan sekr 2011-04-19 - 2015-04-20
Eriksson, Mattias rev 2011-04-19 - 2012-04-17
Nilsson, Alf lekmrevsupp S2011-04-19 - 2015-04-20
Keyser, Otto led S2011-04-19 - 2015-04-20
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik supp C2011-04-19 - 2015-04-20
Ohlsson, Maria supp M2011-04-19 - 2015-04-20
Ordell, Gunnar supp M2011-04-19 - 2019-04-16
Jansson, Lennart supp S2011-04-19 - 2015-04-20
Larsson, Linda supp S2011-04-19 - 2014-03-31
Norlin, Christian supp S2011-04-19 - 2015-04-20
Nisser, Per-Samuel ordf M2011-04-19 - 2019-04-16
Mandell, √Öke lekmrev M2011-04-19 - 2015-04-20
Wikström, Niklas led L2011-04-19 - 2019-04-16
Nisser Larsson, Margareta led M2011-04-19 - 2015-04-20
Holm Alteblad, Håkan led S2011-04-19 - 2015-04-20

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)