Historik - Karlstads El- och Stadsn√§t AB 2011-04-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Grönkvist, Jan supp C2011-04-12 - 2014-01-16
Gustavsson, Lennart supp MP2011-04-12 - 2011-09-22
Rohlin, Ingrid supp MP2011-04-12 - 2014-03-31
Klyft, Vivianne supp S2011-04-12 - 2019-03-26
Gullenborn, Ralph led M2011-04-12 - 2015-11-19
Johansson, Jurga led M2011-04-12 - 2019-03-26
Lendrup, Leif led M2011-04-12 - 2011-04-14
 
Aktiva förtroendevalda
Lindskoog, Stellan v ordf S2011-04-12 - 2015-03-23
Dahlby, Ulf supp M2011-04-12 - 2015-03-23
Bergkvist Andersson, Monica supp S2011-04-12 - 2019-03-26
Rohdin, Stig supp S2011-04-12 - 2019-03-26
Ekman, Ove ordf KD2011-04-12 - 2015-03-23
Stiglert, Göran lekmrevsupp S2011-04-12 - 2015-03-23
Wallin, Lars lekmrev L2011-04-12 - 2019-03-26
Scheutz, Per led L2011-04-12 - 2019-03-26
Eriksson, Anders led S2011-04-12 - 2019-03-26
Wreifors, Marianne led S2011-04-12 - 2019-03-26

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)