Historik - Teknik- och fastighetsn√§mndens au 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Eriksson, Per ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Sjögren, Wilhelm ers FP2011-01-01 - 2013-05-23
Hedin, Ragnar ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Jarnemo, Mats ers M2011-01-01 - 2014-12-31
√Ėsterdahl, Lars ers M2011-01-01 - 2011-05-18
Persson, Erik ers MP2011-01-01 - 2012-02-16
Wulfstrand, Emmeli ers S2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Edman, Pernilla v ordf S2011-01-01 - 2014-12-31
Lander, Henrik ordf C2011-01-01 - 2018-12-31
Dahlby, Ulf led M2007-01-01 - 2018-12-31
Granström, Karin led MP2011-01-01 - 2014-12-31
Rohdin, Stig led S2011-01-01 - 2014-12-31
Mattsson, Jonny ers KD2011-01-01 - 2012-04-26
Albertsson, Anita ers M2011-01-01 - 2018-12-31
Jönsson, Kerstin ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Agneblad, Ingela ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Andreas ers S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)