Historik - Teknik- och fastighetsn√§mnden 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hedin, Ragnar led M2011-01-01 - 2014-12-31
Helms, Elisabeth led V2011-01-01 - 2014-12-31
Eriksson, Per ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Sjögren, Wilhelm ers FP2007-01-01 - 2012-06-18
Jarnemo, Mats ers M2011-01-01 - 2018-12-31
Persson, Erik ers MP2008-01-24 - 2012-02-16
Ljungqvist, Johan ers S2011-01-01 - 2012-11-21
Weststrand, Elin ers S2011-01-01 - 2013-11-21
Wulfstrand, Emmeli ers S2007-11-08 - 2014-12-31
Strömgren, Pernilla ers V2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik ordf C2011-01-01 - 2018-12-31
Mattsson, Jonny led KD2007-01-01 - 2012-04-26
Jönsson, Kerstin led M2011-01-01 - 2014-12-31
Granström, Karin led MP2011-01-01 - 2018-12-31
Agneblad, Ingela led S2011-01-01 - 2019-02-28
Johansson, Andreas led S2011-01-01 - 2014-12-31
Rohdin, Stig led S2007-01-01 - 2018-12-31
Albertsson, Anita ers M2011-01-01 - 2014-12-31
√Ėsterdahl, Thomas ers M2011-01-01 - 2011-03-17
Maalsnes, Odd ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Dahlby, Ulf 2:e v ordf M2011-01-01 - 2014-12-31
Edman, Pernilla 1:e v ordf S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)