Historik - Kommunrevisionen 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gerard, Ulf led KD2011-01-01 - 2017-10-01
Augustsson, Ingrid led S2011-01-01 - 2011-06-20
 
Aktiva förtroendevalda
Mandell, √Öke v ordf M2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Björn led C2011-01-01 - 2014-12-31
Wallin, Lars led L2011-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Alf led S2011-01-01 - 2018-12-31
Persson, Fredrik led S2011-01-01 - 2011-04-14
Stiglert, Göran led S2011-01-01 - 2016-02-17

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)