Historik - Kommunstyrelsen 2010-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Karlsson, Lena led V2010-11-01 - 2010-11-18
Lundberg, Heléne ers C2010-11-01 - 2014-10-15
Högman, Östen ers S2006-11-02 - 2014-10-15
Keyser, Otto ers S2010-11-01 - 2014-10-15
Svenneling, HĂ„kan ers V2010-11-01 - 2010-11-17
Kullgren, Peter 2:e v ordf KD2010-11-01 - 2011-11-30
Melesjö Windahl, Lena 1:e v ordf S2010-11-01 - 2014-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel ordf M2010-11-01 - 2018-10-14
Lander, Henrik led C2002-11-04 - 2014-05-31
Wikström, Niklas led L2010-07-01 - 2018-10-14
Ohlsson, Maria led M2010-11-01 - 2012-12-31
Resare, Magnus led M2010-11-01 - 2012-02-16
Holm Alteblad, HĂ„kan led S2002-11-04 - 2014-10-15
Jansson, Lennart led S2010-11-01 - 2014-10-15
Larsson, Linda led S2005-01-20 - 2014-03-31
Norlin, Christian led S2010-11-01 - 2018-10-14
Fröding, Mattias J ers KD2010-11-01 - 2011-11-30
Hedberg, Malin ers L2006-11-02 - 2018-10-14
Nilsson, Göran ers M2002-11-04 - 2014-10-15
Nisser Larsson, Margareta ers M2010-11-01 - 2018-10-14
Torvaldsdotter Dehring, Helene ers M2010-11-01 - 2018-10-14
Lidén, Per-Inge ers MP2010-07-01 - 2018-10-14
Dahlén Gauffin, Anna ers S2010-11-01 - 2014-03-31
Edman, Pernilla ers S2006-11-02 - 2018-10-14
Grip, Lena ers V2006-11-02 - 2014-03-12

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)