Historik - Tillv√§xtutskottet 2010-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kullgren, Peter led KD2010-11-01 - 2011-11-30
Melesjö Windahl, Lena ers S2006-11-07 - 2014-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Holm Alteblad, Håkan v ordf S2010-11-01 - 2014-10-14
Lidén, Per-Inge ordf MP2010-11-01 - 2014-10-14
Nisser Larsson, Margareta led M2010-11-01 - 2014-10-14
Norlin, Christian led S2010-11-01 - 2011-03-23
Lander, Henrik ers C2010-11-01 - 2014-06-03
Wikström, Niklas ers FP2010-11-01 - 2014-10-14
Nisser, Per-Samuel ers M2007-05-22 - 2014-10-14
Edman, Pernilla ers S2010-11-01 - 2014-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)