Historik - Kommunledningsutkottet 2010-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena v ordf S2010-11-01 - 2014-03-31
Kullgren, Peter ers KD2010-11-01 - 2011-11-30
Karlsson, Lena ers V2010-11-01 - 2010-11-18
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel ordf M2010-11-01 - 2014-10-14
Lander, Henrik led C2010-11-01 - 2014-06-03
Wikström, Niklas led FP2010-11-01 - 2014-10-14
Holm Alteblad, Håkan led S2010-11-01 - 2014-10-14
Ohlsson, Maria ers M2010-11-01 - 2012-12-31
Larsson, Linda ers S2010-11-01 - 2011-03-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)